Filozofická fakulta si letos užije ples

Plesová sezóna je v plném proudu a shonu příprav se nevyhnula ani Studentská rada FF UK. Ples Filozofické fakulty se uskuteční ve čtvrtek 11. března v Národním domě na Vinohradech.  Studenti i jejich vyučující mohou oslavit úspěšné zdolání zkouškového tancem a veselím.

V Majakovského sále ucho potěší a nohy do varu přivede již osvědčený Magnum Jazz Bigband. Případný nedostatek taneční inspirace vyřeší předtančení ve stylu rock’n’roll, staromilce potěší řízný kankán.
V Raisově sále vás rozpaří balkánské rytmy, skvělý Timudej, lehounce pověstný Povětroň a v závěru si užijete dávku elektroniky od Sonority.

Společenský sál bude ve znamení studentských kapel. Nečekejte ale žádný amatérismus, všichni účinkující  už mají ve svém stylu něco  za sebou. A co v společenském sále budeme poslouchat? Hned na začátku to bude pop-rockové uskupení Prázdné Lahve, naváží etničtí divoši z Radišagoha. Sál po téhle africké smršti opět doslova uklidní Quite Quiet. Na závěr vtrhne na pódium drsný archeologický Vekaband.

Samozřejmou součástí plesu bude i letos bohatá tombola.  Nově chystají organizátoři ze Studentské rady slavnostní entrée k zahájení plesu. O půlnoci nezapomeňte na překvapení!
Celým programem provedou a dvacáté výročí pořádající Studentské rady důstojně připomenou Silvie Mitlenerová a Jiří Pilip.

Lístky na akci je nutné si rezervovat na webových stránkách Studentské rady http://strada.ff.cuni.cz .K vyzvednutí jsou v konzultačních hodinách SR . Vstupenky s místem u stolu stojí 230 korun, ke stání 210 korun.

Ples je již tradičně důležitou událostí ve společenském životě fakulty, a organizátoři věří, že jí zůstane i nadále.


Sdílej článek


Hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář