Káva za hubičku? V K4 za knížku!

 

Ani ve zkouškovém období v K4 nelení. Klub pro vás připravil spoustu zajímavých akcí a novinek. Především, pokud věnujete klubové knihovničce knihu, dostanete za ni espresso s pečivem zdarma. Takže neváhejte a podělte se o literaturu!

Dlouhé chvíle si pak můžete zpříjemnit při hraní některé ze stolních her, které jsou k zapůjčení za zálohu 500 Kč. Na výběr máte: Mansions of Madness, Small World – Underground, Dixit, Civilization, Ticket to Ride, Poštovní kurýr a Ligretto.

Pro milovníky vína bude jistě milým překvapením, že si v K4 mohou pochutnat na sudovém víně. Na výběr je červený Merlot nebo bílé Chardonnay.

A co klub připravuje na únor?

V pátek 1. 2. se chystá Smooth Sesion Koncert: zahrají Mydy Rabycad, Highlights, Sleeping Men and Guest Baron C.

Ve čtvrtek 7. 2. si můžete přijít zahrát hru Carrom. Jedná se o starou deskovou hru, která je podobná kulečníku. Místo koulí se ale používají dřevěné kameny a místo tága prsty.

V pátek 15. 2. se můžete těšit na další akustický večer Honzy Sýkory a jeho přátel.

V pondělí 18. 2. se uskuteční další z projekčně-diskusních pořadů v rámci letošní tematické řady Rok české xenofobie. Tento večer se bude věnovat bohatému tématu českého exulantství. Téma: Z Čech na konec světa (a zase zpátky). Emigranti, reemigranti a malý český člověk.

V úterý 19. 2. se bude konat komentovaná projekce etnomuzikologického filmu pod vedením doc. Tyllnera.

Ve středu 27. 2. se připravte na Western Party pořádanou Spolkem studentů historie FF UK FFabula, která je určena pro členy a všechny spolkové přátele. Jedná se již o druhou událost z pásma socializačních akcí.

Na závěr je dobré připomenout, že během zkouškového období je otevírací doba stejná jako během semestru, čili pondělí až pátek od deseti do půlnoci a o víkendu od čtyř do půlnoci.

Bližší informace naleznete na stránkách http://www.k4klub.org/.


Sdílej článek


Hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář