Téma: studentska-rada

Cíle nového šéfa SR: ples, nový web, zviditelnění i lepší hospodaření

Petr BrůhaMých 5 úkolů a vizí pro SR

1. Ples FF – Úspěšně bych chtěl dovést do finále organizaci plesu FF UK. Prioritou bude udržet si minimálně loňskou úroveň a informačně i cenově zpřístupnit akci co možná nejvyššímu počtu studentů nejen FF, nejen UK. (Pokračování textu…)

Středoevropská iniciativa: máme společného víc, než by se zdálo

SlovinskoVe slovinské Lublani se koncem října 2008 uskutečnilo setkání filozofických fakult ze střední Evropy. Děkani zde podepsali úmluvu o vzniku nového oboru, který nabídne budoucím účastníkům poznání Česka, Slovenska, Polska a Slovinska. (Pokračování textu…)

Jak seká latinu předseda Studentské rady?

Jan Odstrčilík, předseda SR

Potkáváte ho často, brázdí chodby fakulty a obyčejně má napilno. Možná ani netušíte, že ten záhadně usměvavý muž, který kolem vás prolétl, je předseda Studentské rady Jan Odstrčilík. (Pokračování textu…)

Jste na fildě noví? Chcete vědět o všem?

(Pokračování textu…)

Studentskou radu povede Jan Odstrčilík

Jan Odstrčilík

Novým předsedou Studentské rady FF byl v prosinci zvolen její dosavadní hospodář (a bývalý tajemník) Jan Odstrčilík. Dvaadvacetiletý rodák z Brna, který v Praze studuje český jazyk a latinu, porazil ve volbě historika Kryštofa Drnka. Jak ale oba přiznávají, ve studentské organizaci jde hlavně o týmovou práci, kde se na tvorbě priorit podílí všichni. Jaké jsou tedy priority naší samosprávy v novém roce 2008?
(Pokračování textu…)