Cíle nového šéfa SR: ples, nový web, zviditelnění i lepší hospodaření

Petr BrůhaMých 5 úkolů a vizí pro SR

1. Ples FF – Úspěšně bych chtěl dovést do finále organizaci plesu FF UK. Prioritou bude udržet si minimálně loňskou úroveň a informačně i cenově zpřístupnit akci co možná nejvyššímu počtu studentů nejen FF, nejen UK.

2. Zviditelnění SR – V minulých letech se SR svými akcemi a spoluprací s fakultou stále více prosazovala do povědomí studentů. Rád bych v tomto trendu pokračoval počínaje zajištěním nových webových stránek a konče podílením se na projektech plných zajímavých a pestrých studentských nápadů.

3. Lidé různých oborů – V neposlední řadě bych rád zaktivizoval studenty více oborů, v nichž by akce pořádané SR nacházely kromě účastníků také občasnou pomocnou ruku. Poslední dobou se SR začínala stávat „jednobarevnou“ a jsem vděčný za to, že letos se situace změnila a vystrčilo nos několik prvních vlaštovek.

4. Praktická stránka studia a podpora studentských projektů – Kromě kulturních akcí jako jsou koncerty, plesy, výstavy apod. bych se chtěl soustředit i na drobnosti spojené s praktickou stránkou studia (nemyslím tím ovšem studijní problémy) a podporu studentských nápadů a projektů.

5. Snaha o kladnou bilanci SR – Ve spolupráci s hospodářem SR bych rád udržel kladnou bilanci a pokud okolnosti a účast na akcích SR dovolí, také vytvořil příštímu vedení SR alespoň minimální finanční rezervu.

Petr Brůha (SR)


Sdílej článek


Hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář