Dej vysoké třetí rozměr s AIESEC

A5 Leták Proaktivní - Přední strana

AIESEC je největší studenty řízená organizace na světě. Jejím posláním je dát studentům možnost aktivně pracovat na svém osobním rozvoji, pracovat v týmu a rozšířit si obzory týkající se ostatních kultur. AIESEC bude pořádat výběrové řízení na nové členy pražské pobočky na začátku zimního semestru 2013/2014. Uzávěrka přihlášek je 28. 9.

Třetí rozměr na vysoké je právě v AIESEC. Ke studiu se dostaneš ve škole, party se můžeš zúčastnit večer třeba na koleji, avšak třetím rozměrem spojíš všechny teoretické věci, které se dozvíš ve škole, a uplatníš je v praxi, čímž získáš mnoho cenných zkušeností a ještě u toho zažiješ spoustu legrace.

Zvláštním znakem AIESEC je, že v téhle organizaci potkáš pouze ty studenty, kteří mají zájem získat během svého studia praktické poznatky do budoucna.  Díky naší organizaci studenti rozvíjí své dovednosti a znalosti jak prací v týmu, tak na různých stážích, na národních či mezinárodních konferencích, na trénincích a různých workshopech.

Členové na pobočce AIESEC Praha pracují v týmech ve spoustě různých funkčních odvětví.

Tým prodejců se zaměřuje především na prezentaci a jednání se zástupci firem a škol. Prezentují jim produkty, zdokonalují si své komunikační a vyjednávací dovednosti.

Další otevírané pozice jsou Marketing Coordinator a Graphic Designer, kteří se zabývají hlavně propagací a zviditelněním AIESEC či stáží mezi studenty a ve firmách. Nejedná se jenom o psaní článků a tiskových zpráv, ale i vytváření plakátů, videí a dalších propagačních materiálů. Kreativitě se u nás meze nekladou.

Zájemci o personalistiku a HR v AIESEC naleznou uplatnění na pozici Recruitment Coordinator. Hlavní náplní jsou výběrová řízení pro studenty, kteří chtějí vyjet na zahraniční stáž nebo se chtějí stát členy AIESEC. Zahrnuje to kompletní přípravu a vedení pohovorů, hodnocení životopisů a motivačních dopisů. Internship Coordinator zase pomáhá najít vhodné stáže studentům, kteří prošli výběrovým řízením. Díky této pozici tak má tedy skvělý přehled o aktuální nabídce stáží ve světě.

Na pozici Project Coordinator se pak můžete podílet na přípravě multikulturních projektů se stážisty z celého světa a naučit se tak třeba základy projektového řízení, přiučit se cizím jazykům a získat přátele v neobvyklých zemích.

AIESEC umožňuje také vést tým lidí. Je to jedinečná příležitost, jak si něco takového vyzkoušet a do pracovního života si přinést cenné zkušenosti.

Při výjezdu na zahraniční stáž si členové AIESEC zdokonalí nejen své jazykové dovednosti, ale načerpají také zkušenosti z mezinárodního prostředí, poznatky o rozdílných kulturách a získají přátele z celého světa.  Po návratu ze zahraničí pak mohou své zkušenosti uplatnit opět v AIESEC.

A jak se stát členem AIESEC Praha? Stačí vyplnit přihlášku na webu organizace a úspěšně projít výběrovým řízením. Být v AIESEC je výzvou. Je důležité si uvědomit, jak chceme trávit svůj volný čas a kolik z něho během studia chceme vytěžit.  AIESEC  ti ukáže cestu, ale jít po ní už je tvým rozhodnutím. Záleží jen na tobě, kolik zkušeností chceš nabrat. Dělej to, co ti dává smysl.

Více informací naleznete zde.

A5 Leták Proaktivní - Zadní strana


Sdílej článek


Hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář